Automaty do Tankowania - tankomaty PetroMAT

automaty do tankowania
 

 

Terminale i dystrybutory PetroMAT

Tankomaty do Bezobsługowego Wydawania Paliw

PALIWO POD KONTROLĄ

 

Prezentujemy, produkowane przez naszą firmę, zaawansowane technologicznie i wyjątkowo łatwe w obsłudze automaty do tankowania marki PetroMAT - tzw. tankomaty. Przeznaczone do bezobsługowego wydawania paliw i płynów eksploatacyjnych z wykorzystaniem zbliżeniowych kart identyfikacyjnych lub breloków RFID.

Terminal PetroMAT z połączeniu z oprogramowaniem tworzy system sprzętowo-programowy, którego zadaniem jest automatyczne wydawanie paliw oraz tworzenie raportów rozliczeniowych. Przy czym Terminal pracuje w sposób autonomiczny, niezależnie od dostępu do programu administrującego. 

 

 Automaty do tankowania 

 

Z uwagi na swoje przeznaczenie, funkcje i cenę Tankomaty PetroMAT dzielą się na dwie zasadnicze grupy:

 

 1.  PetroMAT web - automaty z "najwyższej półki" dla najbardziej wymagających klientów, jednym słowem - dla Profesjonalistów. Zarządzane innowacyjnym oprogramowaniem webowym  PetroManager NET. Mogą współpracować z dowolnym dystrybutorem paliw i systemem sond pomiarowych tworząc precyzyjne narzędzie do pełnej kontroli stacji paliw, tankujących kierowców i taboru. Automaty równie dobrze mogą pracować na pojedynczej stacji jak również na wielu stacjach lub bazach logistycznych umożliwiając kompletne zarządzanie całą siecią takich stacji paliw. Automaty zostały docenione za swoją funkcjonalność i niezawodność przez duże międzynarodowe jak i polskie firmy takie jak: Skanska (35 automatów), Inter Truck (30 automatów AdBlue), PKP Cargo (25 automatów), Wojsko Polskie (18 automatów), Orlen Paliwa (16 automatów), Cemex (13 automatów), Budokrusz (10 automatów), Abet (7 automatów), Polbud Pomorze (7 automatów) oraz wiele innych - więcej o serii web !  
 2.  PetroMAT scada - grupa automatów do tankowania z wbudowanym oprogramowaniem zarządzającym, dla mniej wymagających klientów. Ich szczególna popularność wynika z możliwości samodzielnej instalacji, prostej obsługi i przystępnej ceny. Potrafią obsługiwać przepływomierze impulsowe oraz mierniki poziomu. Znajdują zastosowanie głównie w mniejszych firmach transportowych, budowlanych i rolniczych - więcej o serii scada

 

Terminale i dystrybutory PetroMAT rejestrują wszystkie informacje o tankowaniach m.in.:

 • kto tankował
 • do jakiego pojazdu
 • dane wprowadzone z klawiatury terminala (np. stan licznika/mth i/lub inne)
 • ilość zatankowanego paliwa (w temp. rzeczywistej i referencyjnej 15oC) 
 • stan totalizera / sumatora
 • data i godzina tankowania
 • przebieg tankowania (sekunda po sekundzie)
 • kontrola wydajności dystrybutora (+ stan hydrauliki)
 • jednostkowe i średnie zużycie paliwa na pojazd
 • stan przypisanych limitów
 • stan i temp. paliwa w zbiorniku magazynowym 
 • informacja o wszystkich dostawach oraz o zapotrzebowaniu na paliwo
 
 

Automaty do tankowania PetroMAT, czyli tankomaty umożliwiają każdemu łatwe i wygodne Samoobsługowe Tankowanie Paliw !

 
 
automaty do tankowania
 
Doskonałym uzupełnieniem automatów do tankowania jest System PetroFlota - zabezpieczający przed tankowaniem do kanistrów i nieuprawnionych pojazdów. Autoryzacja tankowania dzięki zastosowaniu opasek na wlewy paliwa - zobacz więcej
ZałącznikWielkość
PDF icon System kontroli wlewu paliwa387.04 KB
PDF icon Oprogramowanie zarządzające zakładową stacją paliw883.9 KB