Automaty do tankowania PetroMAT web

Automaty do tankowania - Tankomaty

Produkt Polski

 
 
 

Terminale i dystrybutory PetroMAT web

Tankomaty dla Profesjonalistów

PALIWO POD KONTROLĄ

 
 
 

Prezentujemy grupę profesjonalnych automatów do tankowania z serii PetroMAT web

Przeznaczone do bezobsługowego wydawania paliw na karty w detalicznych lub wewnętrznych, przyzakładowych stacjach paliw.

 

Moduł PetroMAT web w połączeniu z webowym programem zarządzającym PetroManager NET tworzy innowacyjny system sprzętowo-programowy, którego zadaniem jest automatyczne wydawanie paliw oraz tworzenie dowolnych raportów rozliczeniowych. Przy czym Terminal potrafi pracować w sposób autonomiczny dzięki czemu doskonale radzi sobie w przypadku braku dostępu do sieci internet. 

Automaty do tankowania - Tankomaty PetroMAT web
 

Moduł PetroMAT web może współpracować z dowolnym przepływomierzem impulsowym ale również z każdym profesjonalnym dystrybutorem paliw poprzez oryginalne (producentów) protokoły komunikacyjne. Może także zostać wbudowany w dowolny dystrybutor stanowiąc z nim profesjonalny automatyczny dystrybutor paliw.

Każdy moduł PetroMAT web wyposażony jest w wysokiej klasy przemysłowy komputer sterujący z oprogramowaniem, który odpowiada za prawidłową realizację procesu wydawania paliwa i rejestrację wszystkich operacji pochodzących z kontroli dystrybutorów lub sond pomiarowych umieszczonych w zbiornikach paliw. Rozwiązanie takie umożliwia, w razie potrzeby, wykonanie zdalnego serwisu w samym terminalu.

 

Grupę stanowią:

  1. PetroMAT midi - samodzielny tankomat w szczelnej, metalowej obudowie. Może zostać powieszony na ścianie lub filarze wiaty albo w obudowie stojącej (tzw. słupku) posadowiony w dowolnym miejscu na stacji paliw. Zawiera w sobie moduł PetroMAT web dzięki temu może współpracować z każdym przepływomierzem lub każdym dystrybutorem paliw. Na jednej stacji paliw może jednocześnie obsługiwać dystrybutory lub przepływomierze oraz sondy pomiarowe i czujniki przecieku różnych producentów. Użyty na wielu stacjach tworzy ścisłą sieć stacji paliw w pełni zarządzaną i kontrolowaną wspólnie z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu posiadającego przeglądarkę internetową.
  2. PetroMAT big - w pełni funkcjonalny dystrybutor do oleju napędowego i automat do tankowania w jednym. Występuje w wersji wiszącej lub kolumnowej. Zawiera moduł PetroMAT web, pompę o wydajności 55, 70, lub 90 l/min (lub inną), elektroniczny przepływomierz (do wyboru: owalno-kołowy lub tłokowy), pistolet nalewu z czujnikiem odłożenia i 4m wężem. W opcji może wydawać różne płyny eksploatacyjne (petrygo, oleje, AdBlue) w różnych konfiguracjach. Kontroluje również sondy pomiarowe i czujniki przecieku.  
  3. PetroMAT maxi - automat wbudowany w dowolny profesjonalny dystrybutor paliw z legalizacją GUM lub MID. Na jednej stacji może współpracować z innymi dystrybutorami również różnych producentów. Kontroluje także sondy pomiarowe i czujniki przecieku. Zawiera moduł PetroMAT web.
  4. Doskonałym uzupełnieniem automatów do tankowania jest System PetroFlota - zabezpieczający przed tankowaniem do kanistrów i nieuprawnionych pojazdów. Autoryzacja tankowania dzięki zastosowaniu opasek na wlewy paliwa.

 

 

I. PetroMAT midi

Cena: 10 500 zł

DLA PERFEKCJONISTÓW !

Automat do Tankowania PetroMAT midi to najbardziej zaawansowany automat do bezobsługowego wydawania paliw na karty.

Tankomat oferuje całą gamę możliwości: współpraca z wieloma profesjonalnymi dystrybutorami z legalizacją GUM/MID (różnych producentów łącznie) z możliwością jednoczesnej obsługi przepływomierzy impulsowych (np. do AdBlue).

Może pracować na jednej lub w sieci stacji paliw. Oferując obsługę sond pomiarowych i współpracę z wieloma zbiornikami. Z powodzeniem sprawdza się w małych, średnich jak i dużych, wewnętrznych i komercyjnych stacjach paliw.


więcej...

automatyka stacji paliwautomaty do tankowania

 

 

II. PetroMAT big

Cena od: 12 900 zł

 
DLA ZARADNYCH
 
Automat i dystrybutor w jednym, bez legalizacji GUM o wydajności 70 lub 90 l/min.
Każdy tankomat posiada wszystkie cechy PetroMAT midi + zestaw wydawczy do ON w jednej obudowie czyli:
  • samozasysająca rotacyjna pompa łopatkowa o wyd. 70 lub 90 l/min,
  • licznik elektroniczny typu pulser (dokładność wskazania ± 0,5% lub 0,2%),
  • silnik o klasie IP 55 z zabezpieczeniem przed przegrzaniem,
  • wąż tłoczny - dł. 4m, Ø 1" lub 1,25”
  • pistolet automatyczny w kaburze z czujnikiem odłożenia.
W wersji stojącej oferuje możliwość zabudowy dowolnej pompy i wyposażenia dodatkowego (filtr paliwa, separator wody, elektrozawór itp.)
Automat oferuje obsługę sond pomiarowych i czujników wycieku. Najlepiej sprawdza się w małych i średnich wewnętrznych stacjach paliw.
 
Takie połączenie tworzy w pełni automatyczny dystrybutor paliwa - TANKOMAT.

więcej...

petroconsulting

automaty do tankowania

automatyka stacji paliw

 

 

III. PetroMAT maxi

Cena: 11 300 zł

DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH

Automat do tankowania wbudowany w profesjonalny dystrybutor paliw z legalizacją GUM. Umożliwia zabudowę w dowolny dystrybutor o wydajności 40, 80 lub 120 l/min.

Każdy tankomat posiada wszystkie cechy PetroMAT midi + cechy zabudowanego DYSTRYBUTORA.

Może sterować dodatkowo jednym lub wieloma dystrybutorami różnych producentów.

Automatem zarządza PetroManager NET umożliwiając obsługę sond pomiarowych i współpracę z wieloma zbiornikami. Z powodzeniem sprawdza się w małych, średnich jak i dużych, wewnętrznych i komercyjnych stacjach paliw.

Dzięki temu połączeniu powstaje profesjonalny automatyczny dystrybutor paliwa -TANKOMAT.

więcej...

tankomaty do paliwa

automatyka stacji paliw

 

 

Aby w pełni korzystać z zaawansowanych możliwości Tankomatów, polecamy najnowsze oprogramowanie administrujące PetroManager NET, które wraz z terminalem PetroMAT stworzy zaawansowany system zarządzania na Waszej stacji paliw.

 
 

 Automaty do tankowania PetroMAT web gwarantują pełną kontrolę nad wydawanym paliwem 

 i wynikające z tego realne, spore oszczędności. 

 

 

Dla mniej wymagających klientów proponujemy proste tankomaty PetroMAT scada - grupę automatów do tankowania z wbudowanym oprogramowaniem zarządzającym. Ich szczególna popularność wynika z możliwości samodzielnej instalacji, prostej obsługi i przystępnej ceny. Potrafią obsługiwać przepływomierze impulsowe oraz mierniki poziomu. Znajdują zastosowanie głównie w mniejszych firmach transportowych, budowlanych i rolniczych - zobacz więcej !