Galeria

MAGAZYN ŚRODKÓW ODLADZAJĄCYCH NA LOTNISKU W ŁASKU

W celu tankowania i dystrybucji środków odladzających została zaprojektowana i uruchomiona specjalna wersja centrali systemu kontrolno-pomiarowego typu PETROMAT. 

System odpowiada za:
  • sterowanie układem pompowym - dwóch pomp zębatych ssąco-tłoczących.
  • sterowanie układem 14 zaworów o napędzie elektrycznym,
  • sterowanie układem czterech przepływomierzy rotacyjnych
  • kontrola dwóch magnetostrykcyjnych sond pomiarowych,
  • sterowanie układem cyrkulacji za pomocą dwóch mieszadeł turbinowo-śmigłowych,
  • pomiar przyjmowanych i wydawanych środków odladzających;
  • personalizację osób wydających środki odladzające;
  • pomiar stanów magazynowych;
PETROMAT wyposażony został w specjalny komputer panelowy z dotykowycm ekranem na którym zainstalowano najnowszą wersję programu PetroManager NET, umożliwiającego pełne zarządzanie całym magazynem środków odladzających w zbiorniku lewym i zbiorniku prawym smiley

 

 
 
Wykonanie opomiarowania zbiorników w bazie Baltchem w Szczecinie

Wykonanie opomiarowania zbiorników w bazie Baltchem w Szczecinie (produkty naftowe klasy I i III) z użyciem sond elastycznych MTS model MG Flexible (produkcja amerykańska). Sondy mają możliwość pomiaru zarówno produktu, wody jak i temperatury. Dzięki elastycznym elementom pomiarowym, mogą zostać wykorzystane w zbiornikach wielkogabarytowych do 22m wysokości. Każda sonda została podłączona do modułu Tank Monitor odpowiedzialnego za zbieranie danych i transmisję ich do "chmury obliczeniowej". Całością zarządza oprogramowanie webowe - PetroManager NET

 
 
Uruchomienie 35 automatycznych stacji paliw dla SKANSKA S.A.

Po ponad roku od rozpoczęcia zakończyliśmy wdrożenie zaawansowanego systemu zarządzania paliwem w firmie Skanska. System obejmuje 35 stacji paliw. Zarówno mobilne jak i stacjonarne, wszystkie wyposażone w automaty PetroMAT Midi, PetroMAT Big i moduły PetroFlota. Całość zarządzana oprogramowaniem webowym PetroManager NET.

Remont stacji paliw w TKSM Biała Góra

Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych w Białej Górze - wykonany kompleksowy remont stacji paliw. Nowy dystrybutor paliwa Petrotec Progress 1000 z wbudowanym tankomatem PetroMAT maxi podłączonym także do centralki OPW, nowy rurociąg do zbiornika paliwa, nowa wiata oraz całkowicie nowa instalacja elektryczna.  

Całość zarządzana w chmurze webowym oprogramowaniem PetroManager.

Automatyczne stacje paliw dla PKP Cargo w całej Polsce

PKP Cargo - sieć dwudziestu pięciu automatycznych naziemnych stacji paliw. Każda stacja została wyposażona w: legalizowany zbiornik paliwa 25 lub 30m3, wzorcowana sonda pomiarowa Digimag, czujnik przecieku Egg, profesjonalny wysokowydajny dystrybutor paliwa Petrotec z wężem 10m na zwijadle, system PetroFlota do kontroli obecności pistoletu we wlewie paliwa oraz PetroMAT z oprogramowaniem zarządzającym PetroManager NET.

Automaty do tankowania w Grupie Atlas

Dla polskiego lidera rozwiązań systemowych na rynku budowlanym GRUPY ATLAS dostarczyliśmy osiem kompletnych naziemnych magazynów paliwa wyposażonych w dystrybutor Petrotec, sondę Digimag, Automat do tankowania PetroMAT Maxi oraz pozostałe niezbędne wyposażenie. Całość zarządzana jest najnowszą wersją oprogramowania PetroManager NET w. 2015

Wdrożenie 15 automatów w sieci Automatycznych Terminali Paliw dla firmy ORLEN Paliwa

15 automatów do wydawania paliw dla sieci ATP jednego z czołowych hurtowych dostawców paliw, jakim jest ORLEN Paliwa. Całość przedsięwzięcia polegała na gruntownej przebudowie naszych automatów i dostosowaniu ich do wygórowanych wymogów klienta oraz na opracowaniu nowego zaawansowanego systemu informatycznego, ściśle współpracującego z istniejącym, w ORLEN Paliwa, systemem obsługi klientów. Dopełnieniem instalacji było zastosowanie systemu kontrolno-pomiarowego w oparciu o mierniki poziomu DIGIMAG.

Sieć Automatycznych Terminali Paliw – w skrócie ATP - firmy ORLEN Paliwa to automatyczny system dystrybucji paliw oferujący olej napędowy.

Automatyka wewnętrznych stacji paliw w kopalniach i betoniarniach CEMEX Polska

Wdrożenie i uruchomienie systemu PetroManager NET, umożliwiającego pełną, automatyczną obsługę 13 stacji paliw poprzez serwer www. System pracuje w kopalniach kruszyw, betoniarniach i cementowni lidera w produkcji kruszyw firmie CEMEX Polska.

 
Uruchomienie 4 automatycznych stacji paliw dla Grupy DIREX
Grupa DIREX to trzy spółki i 25 lat doświadczenia w międzynarodowym transporcie drogowym, budownictwie oraz produkcji kruszyw.
W obecnie funkcjonujących Zakładach Górniczych Żabiny 1 i 2 zaopatrujących w kruszywa kwartał Olsztyn-Toruń, Gdańsk-Warszawa - uruchomiliśmy cztery automatyczne stacje paliw.
Po jednej stacjonarnej i po jednej mobilnej w każdym zakładzie. Całością zarządza PetroManager NET.
Siedem automatów dla producenta betonu towarowego firmy ABET Wrocław

Siedem automatów dla producenta betonu towarowego. Wszystkie automaty zainstalowane na stacjach zarządzane są oprogramowaniem chmurowym - PetroManager NET.

Automatyczna stacja paliw w Las Vegas Center - Mostki

Na stacji uruchomiony został PetroMAT Midi w wersji stojącej z obsługą kart magnetycznych oraz dwuwężowy dystrybutor paliw Petrotec Euro 2000. Całość zarządzana wysoko specjalizowaną aplikacją PetroManager NET z on-linową autoryzacją na serwerach firmy E100.

Bezobsługowe wydawanie paliw dla 420 pojazdów w Maszoński Logistic

Firma Maszoński Logistic specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług spedycyjnych i transportowych w zakresie obsługi międzynarodowych obrotów towarowych w kraju i za granicą. Flota liczy ponad 420 nowoczesnych samochodów, które tankują się na nowej stacji paliw w Sulęcinie. Dla firmy Maszoński Logistic dostarczyliśmy dwa automaty PetroMAT midi zarządzane systemem PetroManager NET w pakiecie VIP+.

 
Automat wbudowany w filar wiaty firma Dworczak - Niesłabin k/Śremu

Transport i Spedycja Ryszard Dworczak w Niesłabinie koło Śremu. Instalacja PetroMAT Midi z oprogramowaniem PetroManager połączone z najnowszym dystrybutorem Petrotec serii Progress. Obudowa PetroMATu dopasowana do koloru wiaty - ładnie się komponuje.

Monitoring poziomu paliwa dla trzech baz paliwowych firmy J&S Energy

Zaprojektowanie, dostawa i wdrożenie monitoringu trzech baz paliw. System PetroManager MP odpowiada w bazach przede wszystkim za spełnienie norm środowiskowych i technicznych wymaganych prawem. Struktura systemu jest zbudowana z 36 magnetostrykcyjnych sond pomiarowych i 28 czujników różnego typu. Dzięki nim system nadzoruje poziom paliw w zbiornikach oraz przestrzeń międzydenną, piezometry, wanny wychwytowe i studzienki zlewowe sprawdzając czy nie doszło do wycieku węglowodorów.

30 automatów w sieci ogólnopolskiego dystrybutora płynu AdBlue firmy Inter-Truck

Dla firmy INTER TRUCK z Kutna dystrybutora AdBlue wdrożyliśmy i utrzymujemy zaawansowany system zarządzania wydawaniem płynu Adblue. System obejmuje sieć 30 stacji na terenie całej Polski. Całość zarządzana oprogramowaniem webowym Blue Terminal-NET z poziomu strony internetowej http://adblue24.pl

AdBlue - wysokiej jakości wodny roztwór mocznika, stosowany jako reduktor rozkładu tlenków azotu w katalizatorze SCR.

Automaty do sprzedaży paliw działające w sieci E100

E100 - Europejski operator kart paliwowych. W porcie Świecko uruchomiliśmy wysoko specjalizowaną automatyczną stację paliw. W oparciu o program PetroManager NET zbudowaliśmy system do zarządzania siecią stacji paliw z autoryzacją on-line na serwerach E100. Na stacji uruchomiony został PetroMAT Midi w wersji stojącej z obsługą kart magnetycznych oraz dwa dystrybutory paliw Petrotec Euro 1000.

Trzy automatyczne stacje paliw dla firmy ALBA oferującej usługi odbioru odpadów

PetroMATy zarządzanie programem PetroManager funkcjonują w trzech oddziałach firmy ALBA: w Dąbrowie Górniczej, w Chrzanowie oraz we Wrocławiu.

Firma ALBA oferuje usługi odbioru odpadów na terenie całej Polski.

 
Instalacja i uruchomienie 12 tankomatów w firmie BUDOKRUSZ

Wdrożenie automatycznego systemu wydawania paliw i płynów eksploatacyjnych w 12 stacjach paliw. Wdrożenie w kilku etapach dotyczyło dostawę łącznie 12 automatów PetroMAT Maxi wbudowanych do dystrybutorów paliw Petrotec Euro 100. Całość zarządzana oprogramowaniem webowym PetroManager NET.

Instalacja sterownika dystrybutorów paliwa i AdBlue dla BP Port Świecko

Największa stacja paliw BP w Polsce. Dostawa, podłączenie i uruchomienie sterownika dystrybutorów PetroManager SD. Obsługa wszystkich dystrybutorów do AdBlue i LPG.

Automaty do wydawania paliw i AdBlue w firmie Transhand Słubice

Przedsiębiorstwo Transportowo - Handlowe "TRANSHAND" Słubice Dostawa i uruchomienie Systemu PetroManager NET w wersji serwerowej do obsługi trzech typów dystrybutorów: Petrotec i MM Petro do paliw oraz Adast do AdBlue z wykorzystaniem dwóch terminali działających jako master i slave.

 
Automatyka dla 5 stacji paliw, 20 hurtowni, 4 sklepów i blisko 8000 kart zbliżeniowych w OSM Łowicz
Wdrożenie na pięciu stacjach paliw systemu PetroManager NET. Dwie stacje zlokalizowane w siedzibie głównej w Łowiczu, po jednej w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej MONA w Koninie, Toruńskiej Spółdzielni Mleczarskiej w Toruniu i Spółdzielni Mleczarskiej "ZORINA" w Kutnie.

Kolejnym etapem było wdrożenie rozbudowanego systemu wspomagania sprzedaży. Ponadto dostarczyliśmy nowe dystrybutory paliw, sondy pomiarowe i rurociągi oraz łącznie z firmą TAKO z Tarnowskich Gór przeprowadziliśmy modernizację zbiorników na dwupłaszczowe.

Uruchomienie PetroMATu Midi z dystrybutorem Petrotec w Elektrowni Dolnej Odry

Elektrownia Dolna Odra Nowe Czarnowo k.Gryfina. Uruchomiony PetroMAT Midi z dystrybutorem Petrotec z zewnętrznym zwijadłem węża i oprogramowaniem webowym PetroManager NET.

Wrona - produkcja podłoża

Wrona - producent podłoża do hodowli pieczarek. Na zlecenie firmy PHU ZET Marek Zapiór dostarczyliśmy PetroMAT Midi do bezobsługowego wydawania paliw.

PKM Świerklaniec

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ Międzygminna Sp. z o.o. w Świerklańcu Dostawa PetroMAT Midi i PetroManager Office do obsługi dystrybutorów paliw marki Adast. Automat przystosowany do obsługi kart zbliżeniowych i dodatkowo pastylek Dallas. Zapraszamy także do obejrzenia wypowiedzi jakiej udzielił na nasz temat Prezes PKM Świerklaniec - wersja śląska ! http://youtu.be/s_XcbJ6T51w

ITS Michalczewski

ITS Michalczewski, stacje paliw w Warszawie i Radomiu kompleksowa automatyka dystrybutorów paliw, instalacja PetroManager POS z Symfonią do obsługi magazynu paliw i PetroManager TA obsługujący tankowanie autobusów komunikacji miejskiej.

PGK Suwałki

Dostawa i instalacja dystrybutorów Petrotec oraz systemu PetroManager TA - w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Suwałkach. Instalacja grudzień 2007 r.

 
Arriva Bus Toruń

Arriva Bus Toruń ( dawny PKS Toruń). Modernizacja automatu do wydawania paliwa. Stary pracował 12 lat i wymagał odświerzenia :) 

TSM Toruń

Toruńska Spółdzielnia Mleczarska w Toruniu część OSM Łowicz - PetroManager NET, nowy dystrybutor paliw, sonda pomiarowa, rurociągi oraz modernizacja zbiornika na dwupłaszczowy.

PKS Chojnice

PetroManager z drukarką paragonów - na stacji paliw Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Chojnicach.

Gostynin PKS

Dostawa dystrybutora do biopaliwa B100 oraz automatu do tankowania z eksportem danych do Veritum firmy System 1.

Pack Druk - Agropol

Razem z firmą Petro-Box z Olsztyna dostarczyliśmy cztery systemy dla 3 stacji naziemnych i jedno rozwiązanie mobilne. Wszystko zarządzane poprzez PetroManager NET.

Aeroklub Lubelski

Firma eN-TANK z Leszna zakupiła nasz automat do tankowania PetroMAT Midi, który w połączeniu z PetroManager Komplet i PetroManager MP z powodzeniem kontroluje poziom paliwa lotniczego i jest wykorzystywany do tankowania samolotów w Aeroklubie Lubelskim.

Bis Bralin

Baza i hurtownia paliw. Do bazy dostarczyliśmy system monitoringu - 14 sond pomiarowych, automat do wydawania paliw i system kasowo-magazynowy. Dla hurtowni systematycznie dostarczamy automaty do tankowania montowane w zbiornikach plastikowych – tworząc sieć hurtowych odbiorców paliwa.

Kobylarnia k. Bydgoszczy

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A. - dwa systemy: jeden dla kontenerowej stacji paliw i jeden mobilny w połączeniu z dwoma zbiornikami Titan Truckmaster.

NIJHOF-WASSINK Kutno

NIJHOF-WASSINK Sp. z o.o. Kutno - Dealer ciężarówek Volvo w Polsce i Holandii oraz Międzynarodowa firma transportowa. W miejsce starego, dostawą nowego automatu do tankowania PetroMAT Midi z komunikacją WiFi do obsługi dystrybutora Tokheim i przepływomierza Turbinox do Ad-Blue oraz magnetostrykcyjnej sondy pomiarowej DIGIMAG do kontroli poziomu ON. Instalacja oprogramowania PetroManager Office i PetroManager MP.

MZK Leszno

Stacja paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji w Lesznie. Instalacja systemu PetroManager początkowo bez, a później z drukarką paragonów. Połączenie z centralką sond pomiarowych SS1 PetroVend i przeliczanie wydań paliw na temp. referencyjną 15 stopni Celsjusza.

PKS Płock

PKS Płock - kompleksowa modernizacja stacji paliw, m.in.: modernizacja zbiorników (laminat), instalacja technologiczna (ssąca i zlewowa), pełna instalacja elektryczna i sygnałowa, oświetlenie wiaty, dostawa dystrybutorów oraz dostawa i uruchomienie automatu PetroManager TA obsługującego tankowane autobusy, PetroManager POS z Symfonią do sprzedaży detalicznej paliw oraz PetroManager MP kontrola poziomu paliw w zbiornikach.

Kopalnia GABRA Braszowice

Jako podwykonawca firmy Atech dostarczyliśmy automatyczny dystrybutor do ON i sondę pomiarową dla zbiornika 30 m3. Sonda została umieszczona w wyjątkowym, bo pionowym o wysokości 7,5 m zbiorniku.

PKS Leszno placówka Kościan

PKS Leszno Placówka Terenowa w Kościanie - dostawa sond pomiarowych, dystrybutorów Petrotec i automatów do tankowania dla kierowców PKS oraz klientów korzystających z PnK - Paliwo Na Kartę w systemie prepaid,

 
Ciepliński - Pakość

Firma transportowa posiadająca kilka wewnętrznych stacji paliw, korzystająca z automatów PetroMAT i sieciowego oprogramowania PetroManager NET. 

MZK Starachowice

PetroManager - współpracujący z programem Symfonia Handel Premium w MZK Starachowice

TRANSCEM - Bielsko-Biała

Przedsiębiorstwo TRANSCEM z Bielsko-Białej - dostawa i instalacja dystrybutora oleju napędowego o wydajności 90 l/min i automatu w jednym PetroMAT Big wraz z oprogramowaniem zarządzającym PetroManager Start.

Chomar

CHOMAR Sp. z o.o. Katy Wrocławskie - PetroMAT midi z oprogramowaniem PetroManager NET zarządza wydawaniem oleju napędowego i AdBlue ze zbiorników Titan oraz monitoruje poziom paliw i temperaturę za pomocą sond Digimag.

OSM Sierpc

Automat PetroManager w obudowie nierdzewnej - na specjalne życzenie dla stacji paliw Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Sierpcu.

DB Schenker

Poprzednio Energoport przy Przedsiębiorstwie Transportu Kolejowego i Gospodarki Kamieniem S.A., obecnie DB Schenker. Automatyka dwóch nalewaków do lokomotyw i cystern. Automat + dystrybutor do wydawania paliw na potrzeby własne, modernizacja zbiornika paliw i instalacja sond pomiarowych.

MPK Gniezno

Stacja paliw Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Gnieźnie. Instalacja dwóch dystrybutorów paliw EURO 2000 oraz automatu do samoobsługowego tankowania - PetroMAT midi. Automat podłączono do dystrybutorów i systemu kontroli poziomu paliwa. Wszystko zostało połączone systemem zarządzania paliwem - PetroManager NET. 

Wdrożenie automatu do tankowania dla MZK Malbork

Dostawa i wdrożenie nowego automatu do samoobsługowego tankowania paliw - PetroMAT midi web oraz najnowszej wersji oprogramowania zarządzającego PetroManager NET. Ciekawostką jest tu wbudowanie nowego automatu w obudowę starego automatu SAW-100. Wymieniona została cała elektronika, a pozostawiono jedynie elementy obudowy smiley.

 
 
MZK Grudziądz

Dostawa i instalacja nowego dystrybutora paliw Pb95, czterech sond pomiarowych DIGIMAG oraz automatu do samoobsługowego tankowania - PetroMAT midi web. Wszystko zarządzane oprogramowaniem PetroManager NET z automatycznym eksportem danych do innych systemów czyli: Macrologic i Taran. 

 
Ołdrzychowice Kłodzkie

Wraz z firmą Tank-Bud z Psar wyposażyliśmy stację paliw w dwa nasze automaty do tankowania. PetroMat Mini w plastikowym zbiorniku 5 m3 i PetroMat Maxi wbudowany w dystrybutor Petrotec Euro 2000. Całość zarządzana systemem PetroManager NET.

PKS Bydgoszcz

Na czterech stacjach paliw funkcjonuje 6 naszych systemów. Cztery automaty na kartę i dwa systemy kasowo-magazynowe POS.

Bydgoszcz Miejski Zakład Komunikacji

System automatycznego wydawania paliw z czterema czytnikami zainstalowanymi przy czterech przejazdach dla autobusów.

PKS Leszno placówka Gostyń

PKS Leszno Placówka Terenowa w Gostyniu - kompleksowa modernizacja stacji paliw. m.in.: modernizacja zbiorników (laminat), instalacja technologiczna (ssąca i zlewowa), instalacja elektryczna i sygnałowa, dostawa dystrybutorów oraz dostawa i uruchomienie automatu do tankowania PetroManager TA

Star Oil - Żnin

Kompleksowa modernizacja stacji paliw: zbiorniki, dystrybutory, sondy pomiarowe, zasilanie !

PKS Lubań

PetroManager TA - w Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej w Lubaniu instalacja grudzień 2007 r.

 
Lisie Kąty - Zbiornik na paliwo 5000 litrów z dystrybutorem i automatem

Odlewnia żeliwa Lisie Kąty k. Grudziądza - zbiornik na paliwo 5000 litrów z dystrybutorem, automatem i sondą poziomu. 

Modernizacja stacji paliw

Modernizacja stacji paliw: zbiorników, rurociągów, dystrybutorów, systemów pomiarowych, wycieku, separatorów, instalacji elektrycznej, systemów zarządzania i wszystkiego, co jest konieczne. Zdjęcia przedstawiają kilka stacji paliw przed, w trakcie i po modernizacji.

Dystrybutory paliw

Prezentujemy dystrybutory paliw marki Petrotec, pracujące na wielu różnych stacjach. Niekiedy są to pojedyncze dystrybutory na małych stacjach, a niekiedy całe zestawy na dużych stacjach koncernowych i prywatnych.

 
Zbiorniki do paliw

Przedstawiamy różne rodzaje zbiorników do paliw:

1. ZBIORNIKI STALOWE PIONOWE - dla baz paliw

2. ZBIORNIKI STALOWE WYKONYWANE W PRZEKROJU WALCA

3. ZBIORNIKI STALOWE SZEŚCIENNE W OBUDOWIE KONTENEROWEJ

4. MINI i MIKROSTACJE PALIW - w oparciu o zbiorniki plastikowe

Referencje

Referencje dotyczące automatyki Stacji Paliw

 
TARGI - FOTO

Zdjęcia z różnych imprez targowych - Zapraszamy !

Piszą o nas

Prasa branżowa pisze o nas !

Nasze Tankomaty

Prezentujemy kilka, no może trochę więcej :) naszych tankomatów w ich naturalnym otoczeniu, czyli w czasie pracy w wewnętrznej stacji paliw. Jak wiadomo, przyzakładowe stacje paliw nie zawsze są najpiękniejsze, czasem trochę zaniedbane, ale zawsze funkcjonalne i niezawodne, a najbardziej wówczas, gdy zarządzane są przez Nasze Tankomaty smiley.

Niektóre instalacje automatów wykonane w 2018 roku

Rok 2018 był najbardziej pracowitym rokiem z dotychczasowych w naszej już 14 letniej działalności :) Wykonaliśmy wiele instalacji nowych automatów z serii Pro dla dużych poważnych firm takich jak Grupa PBI - 14 automatów, Lotos Paliwa - 8 automatów, Budokrusz - 4 nowe dołączyły do 8 wcześniej działających, E100 International - kolejne 2 automaty. Stocznia Gdańska - 2 automaty. Ponadto wiele pojedynczych wdrożeń jak: TKSM Biała Góra, Szczyrkowski Ośrodek Narciarski,    

Galeria | PetroConsulting Najlepsze Tankomaty, zbiorniki, dystrybutory paliw oraz rozliczanie paliw w firmie

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.