Kolejne wyróżnienie dla PetroConsulting

15.03.2012

 

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że po raz kolejny nasza firma w prestiżowym konkursie "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju" otrzymała tytuł: "Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju" w kategorii Innowacyjna usługa.

 

Tym razem ten zaszczytny tytuł otrzymaliśmy za oferowaną przez naszą firmę usługę Zdalnego Wsparcia Technicznego. Usługa ta dotyczy zadań serwisowych wykonywanych głównie w terminalach PetroMAT. Innowacyjność usługi polega na zastosowaniu specjalnych narzędzi diagnostycznych umożliwiających zdalną i natychmiastową interwencję w naszych urządzeniach. Narzędzie to umożliwia także przeprowadzenie zdalnego upgrade lub update firmware jak i dodatkowego oprogramowania. Pozwala to na znacznie szybszy czas reakcji dotyczący zarówno napraw, przeglądów bieżących jak i usług związanych ze spełnieniem oczekiwań naszych, często bardzo wymagających, klientów.

 

Poprzednie wyróżnienia i nagrody dotyczyły naszych produktów, głównie oprogramowania z serii PetroManager. Tym bardziej cieszy nas dostrzeżenie oferowanych przez PetroConsulting usług, jako również spełniających najwyższe wymagania pod względem innowacyjności i rozwoju. Cały czas, wszystkie nasze wysiłki zorientowane są aby w pełni zasługiwać na miano Lidera branży.

Kolejne wyróżnienie dla PetroConsulting | Stacje Paliw | tankomaty | zbiorniki | dystrybutory | rozliczanie paliw

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.