Następne 7 PetroMATów w dużej firmie z branży budowlanej !

zbiornik z automatem18.12.2017 - 

POLBUD - POMORZE Sp. z o.o. to światowy lider w projektowaniu i wykonawstwie wzmocnień podłoża gruntowego w technologii mikrowybuchów oraz pionier w stosowaniu technologii pipe roofing (bezwykopowa metoda wykonywania tuneli i przejść podziemnych) w Polsce.

Po skrupulatnej analizie różnych ofert, firma Polbud – Pomorze zdecydowała się na zakup automatyki stacji paliw w naszej firmie :)

Dostarczyliśmy sześć automatów dla stałych stacji i jeden dla stacji mobilnej na 24V. Wszystkie instalacje oprócz terminali PetroMAT, wyposażone zostały także w najbardziej precyzyjne przepływomierze tłokowe TQM o dokładności 0,1% oraz hydrostatyczne sondy poziomu paliwa z pomiarem temperatury, umożliwiające rozliczenia paliwa w temperaturze referencyjnej 15oC. Całością, jak w innych instalacjach, zarządza oprogramowanie webowe, czyli system PetroManager NET. Pełna instalacja wszystkich automatów objęta została wydłużoną do 3 lat gwarancją i umową szybkiego serwisu. Co oznacza, że Inwestor ma pełne wsparcie i zapewnione funkcjonowanie swoich stacji w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach na wszystkich swoich budowach.