Oprogramowanie dla Stacji Paliw

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką gamą innowacyjnego oprogramowania kontrolującego dystrybucję paliw, które przedstawiamy w dwóch odmianach:

 

I. Oprogramowanie dla zakładowych, wewnętrznych stacji paliw

II. Oprogramowanie dla komercyjnych, detalicznych stacji paliw

 

W obu przypadkach oferowane oprogramowanie występuje jako nowoczesne rozwiązania webowe działające na serwerze internetowym (dostawcy lub użytkownika) oferowane w modelu usługowym (SaaS) lub standardowym, lub jako tradycyjne aplikacje desktopowe oferowane tylko w modelu standardowym.

automatyka stacji paliw

 

Aplikacje webowe oferowane są jako rozwiązanie hostowane z dostępem przez przeglądarkę internetową.

Dostęp do aplikacji online oznacza, że do korzystania z systemu wymagane jest jedynie urządzenie z dostępem do internetu. Patforma całkowicie dostępna online i na urządzaniach mobilnych. Nie trzeba nic instalować, nie trzeba posiadać urządzeń jak serwer czy wydajny komputer oraz specjalnej infrastruktury sieciowej. Dzięki temu unikamy kosztów związanych z zakupem nowego sprzętu, oprogramowania oraz, co bardzo istotne kosztów wyspecjalizowanych pracowników IT do obsługi i wsparcia.

Oprogramowanie internetowe to: intuicyjne, łatwe w obsłudze i najnowocześniejsze rozwiązanie, które zawiera w sobie możliwości każdego typu oprogramowania lokalnego. Potrafi z nimi współpracować lub w pełni je zastąpić.

 

Decydując się na rozwiązania webowe mamy pewność, że nasze dane są w pełni bezpieczne. Jednak zawsze warto sprawdzić w jaki sposób są one zabezpieczone, czy firma za nie odpowiedzialna robi to z należytą starannością i z odpowiednim zaangażowaniem oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z krótkim opisem sposobu zabezpieczania systemów webowych, jakie stosujemy w PetroConsulting: Artykuł pt. "Bezpieczeństwo systemu PetroManager".

 

Natomiast tradycyjne aplikacje desktopowe mogą być zainstalowane na dowolnym komputerze w sieci LAN z systemem operacyjnym Windows 8 lub nowszym, na tym oprogramowaniu można wykonywać wszystkie funkcje raportowania i uzupełniania danych, czyli pełną administrację.

 

Oprogramowanie dla zakładowych, wewnętrznych stacji paliw:

Jest to główna działalnośc naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. 

 

tankomaty stacji paliw

 

  • PetroManager NET – Produkt Flagowy - zaawansowane webowe oprogramowanie kontrolujące paliwo i zarządzające jedną lub siecią stacji paliw (pełna obsługa tankomatów, dystrybutorów paliw, sond pomiarowych i czujników wycieku)

  • PetroManager MP-NET – oprogramowanie  webowe - telemetria - zdalny monitoring zbiorników stacji paliw

  • PetroManager SD - desktopowy Programowy Sterownik Dystrybutorów z konsolą sterującąautomatyka stacji

  • PetroManager MP – desktopowe oprogramowanie do obsługi sond pomiarowych i czujników wycieku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oprogramowanie dla komercyjnych, detalicznych stacji paliw:

Oprogramowanie wspomagające działalność handlową na stacji paliw.

 

petroconsulting

  • PetroManager NET Konsola – rozwiązanie webowe dedykowane właścicielom i managerom detalicznych stacji paliw, którzy chcą mieć zdalną kontrolę nad wydaniami paliw i stanami magazynowymi w zarządzanych stacjach paliw.

  • PetroManager MP-NET – oprogramowanie  webowe - telemetria - zdalny monitoring zbiorników stacji paliw

  • PetroManager SD – desktopowy Programowy Sterownik Dystrybutorów z konsolą sterującą

  • PetroManager MP – desktopowe oprogramowanie do obsługi sond pomiarowych i czujników wycieku