Polecaj PetroMATy

 

Nasze Tankomaty

 
 
 
 

Polecaj automatykę dla stacji paliw

i zarabiaj,

1500 zł premii lub więcej ... !!!

Pracujesz w firmie, a może znasz firmę, która zużywa dużo paliwa dla swoich pojazdów lub maszyn i chce zaoszczędzić ? Może jest zainteresowana stałym, bezobsługowym dostępem do swojego paliwa 24/7, a może chciałaby automatycznie i precyzyjnie rozliczać każdą kroplę wydanego i zużytego paliwa, a w rezultacie, oszczędzać na paliwie ? !!!

Dla ułatwienia osobę lub firmę, która poleca, nazywamy Nadawcą Polecenia. Natomiast firmę, którą nam wskazujesz jako potencjalnie zainteresowaną Automatyką Stacji Paliw, nazywamy Odbiorcą Polecenia.  

 

 Nie zwlekaj ! 

 

Wskaż nam tę firmę i zgarnij premię !

Wystarczy wypełnić formularz, reszta formalności leży po naszej stronie. 

  • Zweryfikujemy podane dane oraz techniczne możliwości montażu, 
  • Ustalimy, co będzie potrzebne, przedstawimy ofertę, a po akceptacji, 
  • Przygotujemy projekt instalacji oraz umowę. 

Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, otrzymasz (jako Nadawca Polecenia) premię pieniężną na wskazane konto.

Po rejestracji skontaktujemy się z Tobą, otrzymasz wówczas potwierdzenie zgłoszenia oraz informację o przyznaniu specjalnego Vouchera dla Odbiorcy Polecenia, który upoważni Go do dodatkowej 10% zniżki na PetroMAT. 

Mamy nadzieję, że przyznany Voucher ułatwi Ci przekonanie wskazanej firmy do zakupu Automatu do tankowania dla swojej stacji paliw, a Tobie pomoże w zdobyciu premii smiley ! 

 

 

 Stawka premii pieniężnej zależna jest od typu zainstalowanego automatu 
Premia
seria web
PetroMAT midi 1 000 zł 
PetroMAT big 1 200 zł
PetroMAT maxi 1 500 zł
seria scada
PetroMAT mikro 450 zł
PetroMAT box 600 zł
PetroMAT kompakt 750 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przykładowe wyliczenie:

Polecasz firmę, która chce zainstalować system automatyki, a ma już zbiornik i dystrybutor. Firma ta, chce tylko automat kontrolny do wydawania paliw PetroMAT midi i oprogramowanie webowe PetroManager NET – otrzymujesz premię od PetroConsulting w wysokości 1 000 zł !

Każdy klient i każda instalacja jest inna, dlatego dopiero po ostatecznych ustaleniach możemy wyliczyć, w jakiej wysokości premia zostanie Ci przyznana :) Wiemy z doświadczenia wcześniejszych kampanii, że w ten sposób spopularyzujemy automatykę dla wewnętrznych stacji paliw, a także to, że wiele osób może nieźle zarobić :) Co nas bardzo cieszy. A że znani jesteśmy z dotrzymywania umów (tych pisemnych, ale i tych ustnych) - możesz nam zaufać :).   

 

 

Szczegóły programu dostępne w REGULAMINIE

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ - pola oznaczone * są wymagane