Samoobsługowy odkurzacz parowy do prania tapicerki

Numer produktu: 059
Cena (netto): 58 900,00 zł
Ilość:
 

 

 

 

Zabrudzenia na tapicerce samochodowej to zmora każdego kierowcy dbającego o wygląd swojego samochodu. Do tej pory w ofertach myjni i stacji benzynowych nie było zadowalających rozwiązań, umożliwiających samodzielne, szybkie pozbycie się zanieczyszczeń z tapicerki auta. Samoobsługowy odkurzacz parowy z przeznaczeniem do parowego prania tapicerki to idealne rozwiązanie dla właścicieli tego rodzaju obiektów lub posiadaczy wolnego terenu do zagospodarowania, którzy poprzez dodanie nowej usługi pragną zwiększyć atrakcyjność i konkurencyjność swojej oferty !

 

 

 

 

 

 

SAMOOBSŁUGOWY ODKURZACZ PAROWY DO PRANIA TAPICERKI

Od niedawana na rynku jest już dostępny odkurzacz parowy Self-Service który umożliwia wypranie tylko tych elementów tapicerki samochodowej, które są zabrudzone bez konieczności płacenia za pranie całego wnętrza pojazdu. Jest to ogromna szansa dla wszystkich obiektów typu myjnie samochodowe, stacje benzynowe, czy też dla właścicieli przydrożnych terenów, którzy inwestując w odkurzacz parowy – zyskają atrakcyjną i konkurencyjną ofertę. A nic tak nie przyciąga klientów jak rzetelna i fachowa oferta !

 

 

 

 

Zainwestuj z zyskiem

 

 

 

Do tej pory jedyną alternatywą dla kierowców były myjnie ręczne, oferujące pranie tapicerki w całości. Koszty takiej usługi są jednakże dość wysokie, przy czym mają też szereg wad takich jak: długi czas schnięcia,brak niwelowania nieprzyjemnych zapachów itp. Skuteczną alternatywą dla tego rozwiązania okazuje się samoobsługowy odkurzacz do prania parowego tapicerki samochodowej firmy Green Steam sprzedawany za naszym pośrednictwem. Dla obiektów przydrożnych, stacji paliw i samoobsługowych myjni to doskonała okazja do tego, aby zakupując odkurzacz parowy poszerzyć swoją ofertę o wyjątkową usługę samodzielnego prania parowego, na którą jest na rynku ogromne zapotrzebowanie.

Krajowy kierownik do spraw sprzedaży firmy Green Steam, Adam Szarwiło mówi:

„Kupno tego sprzętu to pewna inwestycja. Dotychczas kierowcy, którzy musieli skorzystać z takiej usługi płacili za nią około 150 zł. Obecnie można skorzystać z możliwości wyczyszczenia tylko tej części tapicerki, która rzeczywiście jest zabrudzona. A co za tym idzie skorzystanie z tej usługi będzie dużo tańsze. Korzystanie z odkurzacza parowego przez 2,5 minuty to koszt 5zł. Czyszczenie fotela kierowcy zajmie nam około 5 minut i maksymalnie będzie kosztowało 10zł. Obiekty, które zdecydują się na wprowadzenie nowej usługi z pewnością odczują realne zapotrzebowanie na tę usługę, a co za tym również idzie, zysk.”

 

Korzyści dla kierowców - szybko, skutecznie i tanio !

 

Odkurzacz Parowy Self-Service to urządzenie przeznaczone do samoobsługowego prania i dezynfekcji tapicerki metodą parową. Pod wpływem pary o temperaturze powyżej 100°C niszczone są wszelkiego rodzaju bakterie, roztocza, grzyby oraz inne chorobotwórcze mikroorganizmy występujące w naszym środowisku. Kolejną zaletą jest eliminowanie za pomocą pary przykrych zapachów takich jak pozostałości po jedzeniu czy też dymu tytoniowego. Dodatkowym atutem pozostaje fakt, iż para produkowana przez odkurzacz nie stanowi zagrożenia dla elementów elektrycznych, które mogą znajdować się w pobliżu czyszczonych elementów tapicerki naszego auta.

 

odkurzacz parowy

 

„Prosty sposób montażu odkurzacza Parowego Self-Service to dla mnie dodatkowa korzyść. Inwestując w sprzęt nie musiałem się martwić o dodatkowe kwestie, jak np. zapewnienie specjalnego miejsca na swojej stacji. Aby odkurzacz działał wystarczy tylko dostęp do elektryczności” – mówi Pan Marek, klient firmy Green Steam. Jak widać dodatkowym plusem do inwestycji jest prosty i niewymagający montażu sprzęt.

 

Urządzenie stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku. „Sami jesteśmy kierowcami i wiemy jak niewiele trzeba, aby tapicerka została ubrudzona” – kontynuuje wspomniany już Adam Szarwiło. Wprowadzenie nowej usługi samodzielnego prania parowego tapicerki samochodowej do swojej oferty to szansa dla właścicieli obiektów na pozyskanie nowych klientów, chcących samodzielnie wyczyścić wnętrze swojego pojazdu. Obudowę odkurzacza parowego można również okleić w sposób zgodny z życzeniem Klienta, a także odpowiednio skonfigurować (wrzutnik żetonów zamiast monet, dodatkowy wąż do detergentu itp.)

 

Szczegółowych informacji w sprawie odkurzacza Parowego Self-Service udziela Dawid Przewodowski  tel. 667 373 077,