Serwis Stacji Paliw

×

Ostrzeżenie

By zobaczyć ten formularz musisz się zalogować lub zarejestrować.

przejdź do FORMULARZA

USŁUGI SERWISOWE dla Stacji Paliw

Rzetelny, profesjonalny i dostępny serwis - to obecnie wymagania stawiane przez świadomych klientów. Kupując nasze produkty i korzystając z naszego serwisu, macie Państwo gwarancję, że wiążecie się z doświadczoną i stabilną firmą, która Was nie zawiedzie w kwestiach sprawnego działania Waszej Stacji Paliw.

ZGŁOSZENIE SERWISOWE              

ZDALNE WSPARCIE TECHNICZNE - ONLINE

By uzyskać dostęp do zgłoszenia serwisowego należy się zalogować lub zarejestrować

Po zalogowaniu, prosimy o poprawne wypełnienie dostępnego forlmularza, dzięki temu będziemy mogli Państwu pomóc, rzetelnie i w jak najkrótszym czasie.

PetroConsulting dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim Klientom obsługę i serwis na najwyższym poziomie - tak dla systemów informatycznych, jak i dla pozostałych produktów na stacji paliw.

Dysponując siecią serwisową na terenie Polski, możemy zapewnić całodobową, szybką obsługę serwisową również tam, gdzie nie ma możliwości skorzystania ze ZDALNEGO WSPARCIA TECHNICZNEGO - ONLINE

Chcąc jak najbardziej sprostać wymaganiom naszych Klientów, uruchomiliśmy usługę  ZDALNEGO  WSPARCIA TECHNICZNEGO - ONLINE. Dzięki autorskim rozwiązaniam w naszych automatach i oprogramowaniu, pozwala ona błyskawicznie zdiagnozować ewentualny problem i szybko go usunąć, efektem czego jest przywrócenie stacji paliw do pracy.

Aby skorzystać z usługi:

Pobierz i uruchom aplikację dla swojego systemu operacyjnego. Żadna instalacja nie jest wymagana. Po uruchomieniu aplikacji podaj nam wyświetlony numer ID. Ustanowimy bezpieczne połączenie z Twoim komputerem i będziemy mogli Ci pomóc.

Usługi serwisowe mogą być świadczone, w pierwszej kolejności, na podstawie stałych umów serwisowych lub jako rutynowe działania rozliczane wg cennika dostępnego na życzenie.

automatyka stacji paliw

petroconsulting

Usługa nagrodzona w prestiżowym konkursie
"Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju"

FORMULARZ ZGŁOSZENIA AWARII - by uzyskać dostęp do formularza, trzeba się zalogować lub zarejestrować.