Sondy pomiarowe DIGIMAG XMT

Numer produktu: 031
Cena (netto): 3 850,00 zł
Ilość:
 

 

 

 

 

 

Przedstawiamy Państwu najnowocześniejszy System kontrolno-pomiarowy zbiorników oparty o sondy pomiarowe DIGIMAG XMT i oprogramowanie PetroManager MP-NET.

Mierniki poziomu DIGIMAG mogą pracować w zbiornikach o wysokości napełnienia do 12 m

 

sondy pomiarowe

sondy pomiarowePoza najlepszymi cechami sond magnetostrykcyjnych, jak bardzo wysoka dokładność pomiaru: (± 0,5 mm, rozdzielczość: ± 0,1 mm) bezpieczeństwo działania, czy wielorakość zastosowań, sondy DIGIMAG XMT przede wszystkim wyróżnia zaawansowany sposób komunikacji z aplikacją sterującą. Każda sonda i czujnik już w standardzie wyposażony jest w nowoczesny moduł transmisji zgodny ze standardem przemysłowym RS-485. Pozwala to na budowanie magistral danych wykorzystujących tylko 1 przewód dla wszystkich sond.

To oznacza, że sporo oszczędzimy na drogim przewodzie sygnałowym i związaną z tym instalacją, a co jeszcze ważniejsze, nie jest tu konieczna jeszcze droższa centralka sterująca.

Funkcję centralki przejmuje komputer stacjonarny lub dedykowany Tank Monitor czyli bezprzewodowy kontroler sond pomiarowych oraz PetroManager MP-NET specjalne oprogramowanie webowe przedstawiające i rejestrujące wszystkie dostępne parametry. Zapewnia to nieprzerwane działanie i bezpieczeństwo danych.

 

System oparty o sondy DIGIMAG XMT i PetroManager rejestruje:

  • poziom produktu,
  • poziom wody,
  • temperatura,
  • objętość produktu w temp. rzeczywistej
  • objętość produktu w 15°C,
  • ostrzeżenia i alarmy,
  • dostawy,
  • alarmy wycieku do przestrzeni międzypłaszczowej – przy zastosowaniu dodatkowego czujnika

 

 

sondy pomiarowe

 

 

Wszystkie zarejestrowania można wydrukować w formie raportów, a także przedstawić w formie graficznej (wykresy) na monitorze komputera lub ekranie telefonu komórkowego.

 

 

 

 

 

 

Sondy na życzenie mogą zostać poddane wzorcowaniu, a zbiorniki w nie wyposażone mogą zostać zalegalizowane gdyż posiadają zatwierdzenie typu GUM.

ZDALNY MONITORING ZBIORNIKÓW PALIW przez INTERNET dzięki - PetroManager MP-NET

ZałącznikWielkość
PDF icon Cennik sond pomiarowych + telemetria 735.39 KB